Bonia narożna CB06

7,50 zł
Brutto

Cena za 1 szt. boni, sztukateria, EPS200

Rozmiar
Ilość

Lekkie, niezwykle łatwe i szybkie w montażu bonie to idealna propozycja na dekorację narożników budynku. Dobór różnego modelu i wymiaru daje wiele możliwości i sprawi, że sztukateria wykaże się swoją ponadczasową rolą w dekoracji każdego budynku.

DELIKATNY WZÓR I LEKKI MATERIAŁ BONI

Sztukateria elewacyjna wykonana jest ze styropianu EPS200 oraz dodatkowo pokryta jest specjalistyczną mieszanką kleju i chemicznych dodatków, dzięki czemu jest odporna na różne warunki atmosferyczne i inne uszkodzenia mechaniczne. Jest to najtwardszy rodzaj styropianu, jednakże bonie są łatwe w montażu i nie wymagają ciężkiego sprzętu, sporego nakładu czasu oraz pieniędzy. Wzory boni są delikatne, co nie obciąża wyglądu budynku a wręcz przeciwnie, nadaje mu całkowicie nowego charakteru i to dzięki zwykłej kosmetyce. Kolejnym z zastosowań jest maskowanie niedociągnięć po docieplaniu budynku oraz nadszarpniętej zębem czasu elewacji. Ciężka sztukateria gipsowa wreszcie ma swojego godnego zastępcę w postaci gotowych listew czy innych elementów wykonanych ze styropianu EPS200.

PRECYZJA W KAŻDYM CALU

Jako producent mamy możliwość modyfikacji sztukaterii tak, aby była ona dopasowana do najbardziej wymagających powierzchni elewacyjnych. Dodatkowo każdy element możemy naciąć pod kątem 45 stopni, co na pewno oszczędza czas montażu.

 

Rada producenta: kiedy nie są Państwo zdecydowani na jeden model czy też powierzchnia na sztukaterię ma nietypowe wymiary, zamówienie próbek elementów to najlepsze wyjście. Nie ma nic lepszego jak naoczne przymiarki gotowych elementów.

 

Zalety:

  • Lekka i prosta w montażu
  • Możliwość malowania na wybrany kolor zaraz po przyklejeniu
  • Różnorodne wzory i wymiary
  • Możliwość zacięcia pod kątem 45 stopni
  • Pasuje do każdego budynku
  • Dzięki specjalistycznej powłoce jest odporna na działanie czynników atmosferycznych