Głowica pilastra CGP01

38,50 zł
Brutto

Cena za 1 szt. głowicy pilastra, sztukateria, EPS200

Głowice pilastra
Ilość

Lekkie, niezwykle łatwe i szybkie w montażu głowice to idealna propozycja na dekorację każdego okna i drzwi w dopełnieniu z listwami czy pilastrami. Dobór różnego modelu i wymiaru daje wiele możliwości i sprawi, że sztukateria wykaże się swoją ponadczasową rolą w dekoracji każdego budynku.

DELIKATNY WZÓR I LEKKI MATERIAŁ GŁOWIC

Sztukateria elewacyjna wykonana jest ze styropianu EPS200 oraz dodatkowo pokryta jest specjalistyczną mieszanką kleju i chemicznych dodatków, dzięki czemu jest odporna na różne warunki atmosferyczne i inne uszkodzenia mechaniczne. Jest to najtwardszy rodzaj styropianu, jednakże głowice są łatwe w montażu i nie wymagają ciężkiego sprzętu, sporego nakładu czasu oraz pieniędzy. Wzory głowic są delikatne, co nie obciąża wyglądu budynku a wręcz przeciwnie, nadaje mu całkowicie nowego charakteru i to dzięki zwykłej kosmetyce. Kolejnym z zastosowań jest maskowanie niedociągnięć po docieplaniu budynku czy wymianie okien i drzwi oraz elewacji nadszarpniętej zębem czasu. Ciężka sztukateria gipsowa wreszcie ma swojego godnego zastępcę w postaci gotowych listew czy innych elementów wykonanych ze styropianu EPS200.

PRECYZJA W KAŻDYM CALU

Jako producent mamy możliwość modyfikacji sztukaterii tak, aby była ona dopasowana do najbardziej wymagających powierzchni elewacyjnych.

 

Rada producenta: kiedy nie są Państwo zdecydowani na jeden model czy też powierzchnia na sztukaterię ma nietypowe wymiary, zamówienie próbek elementów to najlepsze wyjście. Nie ma nic lepszego jak naoczne przymiarki gotowych elementów.

 

Zalety:

  • Lekka i prosta w montażu
  • Możliwość malowania na wybrany kolor zaraz po przyklejeniu
  • Różnorodne wzory i wymiary
  • Pasuje do każdego budynku
  • Dzięki specjalistycznej powłoce jest odporna na działanie czynników atmosferycznych