Listwa karniszowa CXK03

10,50 zł
Brutto

Cena za 1 mb listwy karniszowej, sztukateria, XPS

Karniszowe
Ilość

Lekka, niezwykle łatwa i szybka w montażu listwa karniszowa to idealna propozycja na dekorację okien jak i drzwi balkonowych, a co za tym idzie całych pomieszczeń. Dobór różnego modelu i wymiaru daje wiele możliwości i sprawi, że sztukateria wykaże się swoją ponadczasową rolą w dekoracji każdych 4 kątów.

DELIKATNY WZÓR I LEKKI MATERIAŁ LISTWY KARNISZOWEJ – MASOWNICY KARNISZA

Sztukateria wykonana jest ze styroduru XPS. Jest to materiał pochodny styropianu, dzięki czemu listwy karniszowe są łatwe w montażu i nie wymagają ciężkiego sprzętu, sporego nakładu czasu oraz pieniędzy. Listwa karniszowa sprawdza się w maskowaniu różnego rodzaju szyny karniszowej, bądź innego elementu do zawieszenia firan oraz zasłon. Wzory listew są delikatne, co nie obciąża wystroju pomieszczenia a wręcz przeciwnie, nadaje mu całkowicie nowego charakteru i to dzięki zwykłej kosmetyce. Listwy można bez problemu łączyć z innymi kategoriami listew - o tym samym modelu - takimi jak przysufitowe czy oświetleniowe. Kolejnym z zastosowań jest również maskowanie niedociągnięć po remoncie jak i odświeżenie wnętrza nadszarpniętego zębem czasu. Ciężka sztukateria gipsowa i kombinowane na różne sposoby profile z karton gipsu wreszcie mają swojego godnego zastępcę w postaci gotowych listew czy innych elementów wykonanych ze styroduru XPS.

PRECYZJA W KAŻDYM CALU

Jako producent mamy możliwość modyfikacji sztukaterii tak, aby była ona dopasowana do najbardziej wymagających przestrzeni.

 

Rada producenta: kiedy nie są Państwo zdecydowani na jeden model czy też przestrzeń na sztukaterię ma nietypowe wymiary, zamówienie próbek elementów to najlepsze wyjście. Nie ma nic lepszego jak naoczne przymiarki.

 

Zalety:

  • Lekka i prosta w montażu
  • Możliwość malowania na wybrany kolor zwykłą farbą wewnętrzną
  • Różnorodne wzory i wymiary
  • Pasuje do każdego pomieszczenia