Listwa podparapetowa CP05

12,50 zł
Brutto

Cena za 1 mb listwy podparapetowej, sztukateria, EPS200

Rozmiar
Ilość

Lekka, niezwykle łatwa i szybka w montażu listwa podparapetowa to idealna propozycja na dekorację każdego okna. Dobór różnego modelu i wymiaru daje wiele możliwości i sprawi, że sztukateria wykaże się swoją ponadczasową rolą w dekoracji każdego budynku.

DELIKATNY WZÓR I LEKKI MATERIAŁ LISTWY PODPARAPETOWEJ

Sztukateria elewacyjna wykonana jest ze styropianu EPS200 oraz dodatkowo pokryta jest specjalistyczną mieszanką kleju i chemicznych dodatków, dzięki czemu jest odporna na różne warunki atmosferyczne i inne uszkodzenia mechaniczne. Jest to najtwardszy rodzaj styropianu, jednakże listwy podparapetowe są łatwe w montażu i nie wymagają ciężkiego sprzętu, sporego nakładu czasu oraz pieniędzy. Wzory listew są delikatne, co nie obciąża wyglądu budynku a wręcz przeciwnie, nadaje mu całkowicie nowego charakteru i to dzięki zwykłej kosmetyce. Kolejnym z zastosowań jest maskowanie niedociągnięć po docieplaniu budynku czy wymianie okien oraz elewacji nadszarpniętej zębem czasu. Ciężka sztukateria gipsowa wreszcie ma swojego godnego zastępcę w postaci gotowych listew czy innych elementów wykonanych ze styropianu EPS200.

PRECYZJA W KAŻDYM CALU

Jako producent mamy możliwość modyfikacji sztukaterii tak, aby była ona dopasowana do najbardziej wymagających powierzchni elewacyjnych. Dodatkowo każdy element wycinamy na podany wymiar i zakańczamy go wzorem po obu stronach, co na pewno oszczędza czas montażu.

 

Rada producenta: kiedy nie są Państwo zdecydowani na jeden model czy też powierzchnia na sztukaterię ma nietypowe wymiary, zamówienie próbek elementów to najlepsze wyjście. Nie ma nic lepszego jak naoczne przymiarki gotowych elementów.

 

Zalety:

  • Lekka i prosta w montażu
  • Możliwość malowania na wybrany kolor zaraz po przyklejeniu
  • Różnorodne wzory i wymiary
  • Pasuje do każdego budynku
  • Dzięki specjalistycznej powłoce jest odporna na działanie czynników atmosferycznych