Listwa oświetleniowa sufitowa CXS10

10,50 zł
Brutto

Cena za 1 mb listwy oświetleniowej sufitowej, sztukateria, XPS

Sufitowe LED
Ilość

Lekka, niezwykle łatwa i szybka w montażu listwa oświetleniowa to idealna propozycja na dekorację całych pomieszczeń. Dobór różnego modelu i wymiaru daje wiele możliwości i sprawi, że sztukateria wykaże się swoją ponadczasową rolą w dekoracji każdych 4 kątów.

DELIKATNY WZÓR I LEKKI MATERIAŁ LISTWY OŚWIETLENIOWEJ

Sztukateria wykonana jest ze styroduru XPS. Jest to materiał pochodny styropianu, dzięki czemu listwy oświetleniowe są łatwe w montażu i nie wymagają ciężkiego sprzętu, sporego nakładu czasu oraz pieniędzy. Po przyklejeniu do listwy taśmy LED elementy mogą być używane jako główny punkt oświetlenia. Gzymsy z odpowiednio skierowanym strumieniem światła świetnie sprawdzają się również w podkreśleniu dekorowanej już ściany, np. kamieniem, cegłą lub panelami gipsowymi. Wzory listew są delikatne, co nie obciąża wystroju pomieszczenia a wręcz przeciwnie, nadaje mu całkowicie nowego charakteru i to dzięki zwykłej kosmetyce. Listwy można bez problemu łączyć z innymi kategoriami listew - o tym samym modelu - takimi jak przysufitowe czy karniszowe. Kolejnym z zastosowań jest również maskowanie niedociągnięć po remoncie jak i odświeżenie wnętrza nadszarpniętego zębem czasu. Ciężka sztukateria gipsowa i kombinowane na różne sposoby profile z karton gipsu wreszcie mają swojego godnego zastępcę w postaci gotowych listew czy innych elementów wykonanych ze styroduru XPS.

PRECYZJA W KAŻDYM CALU

Jako producent mamy możliwość modyfikacji sztukaterii tak, aby była ona dopasowana do najbardziej wymagających przestrzeni.

 

Rada producenta: kiedy nie są Państwo zdecydowani na jeden model czy też przestrzeń na sztukaterię ma nietypowe wymiary, zamówienie próbek elementów to najlepsze wyjście. Nie ma nic lepszego jak naoczne przymiarki.

 

Zalety:

  • Lekka i prosta w montażu
  • Możliwość malowania na wybrany kolor zwykłą farbą wewnętrzną
  • Różnorodne wzory i wymiary
  • Pasuje do każdego pomieszczenia